Zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, wyburzenia budynków traktowane są jako rodzaj robót budowlanych, dlatego przed wyeliminowaniem z przestrzeni publicznej lub prywatnej danej nieruchomości, należy skompletować niezbędną dokumentację oraz zdobyć stosowne pozwolenia na roboty wyburzeniowe. Chcąc ułatwić sobie cały proces wyburzania budynków w Krakowie, warto skorzystać z naszych kompleksowych usług. Profesjonalny, doświadczony i jednocześnie wykwalifikowany zespół fachowców będzie nadzorował roboty wyburzeniowe, czuwając nad bezpieczeństwem i prawidłowością usługi od początku do końca.

Oferta naszej firmy wyburzeniowej z Krakowa jest szeroka. Oprócz rozbiórki obiektów budowlanych, zajmujemy się także nadzorowaniem prac, dopełnianiem formalności, prowadzeniem dokumentacji, a także wsparciem merytorycznym podczas składania niezbędnych wniosków. Zespół specjalistów służy pomocą i jest dyspozycyjny dla inwestorów cały czas. Fakt ten sprawia, że wszystkie kwestie, nawet te pojawiające się nagle, są natychmiastowo omawianie i rozwiązywane. Dzięki temu usługi rozbiórek budynków w Krakowie przebiegają bardzo sprawnie.

Roboty wyburzeniowe – Kraków i okolice

Proces wyburzania budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, gospodarczych, stodół i wielu innych, jest wieloetapowy. W pierwszej fazie rozbiórki obiektów budowlanych w Krakowie między innymi doglądamy danej nieruchomości, oceniamy jej stan techniczny i analizujemy otoczenie. Na podstawie zgromadzonych informacji tworzymy plan wyburzania budynków, który pozwala na usystematyzowanie prac oraz bezpieczeństwo.

Opierając się o rzetelnie sporządzony plan robót wyburzeniowych, możemy stworzyć także zoptymalizowany kosztorys usługi. Gdy wszystko zostanie już ustalone, przechodzimy do kolejnego etapu – wyburzania budynku. Warto zaznaczyć, że świadczenia przeprowadzane są przez zespół doświadczonych specjalistów, przestrzegających wszystkich norm Prawa budowlanego oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Firma wyburzeniowa Kraków

Kiedy poszukują Państwo profesjonalnych, kompleksowych i tanich usług wyburzania budynków, zapraszamy do kontaktu. Świadczymy roboty wyburzeniowe w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach na rzecz zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, bez względu na skalę prac. Gwarantujemy rzetelność, osobiste podejście do każdego zlecenia oraz atrakcyjne ceny. Możemy zająć się wyburzeniem budynków, a także rozbiórką poszczególnych ścian działowych czy dachów. W celu ustalenia szczegółów współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.