Nasza firma działa kompleksowo, dlatego poza podstawowymi usługami remontowo-wykończeniowmi, zajmujemy się także specjalistycznymi świadczeniami. Mowa m.in. o przeprowadzaniu hydroizolacji budynków. Właściwie zaprojektowana i wykonana hydroizolacja stanowi jeden z bardziej skutecznych sposobów ochrony nieruchomości przed wilgocią oraz zamakaniem ścian czy podłóg. Wdrożenie systemu hydroizolacyjnego do swojego domu to więc kwestia nadrzędna, o którą należy zadbać.

Specjaliści firmy remontowo-budowlanej J&K przeprowadzają hydroizolację pionowych płaszczyzn w obiektach, fundamentów oraz balkonów. Sporządzamy plany hydroizolacji nieruchomości będących w fazie budowy, a także budynków już powstałych i poddawanych generalnym pracom remontowym. Z tego powodu z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy oraz inwestorzy. Zlecając usługę profesjonalistom, zyskują Państwo gwarancję jakościowej i starannie wykonanej hydroizolacji budynków.

Hydroizolacje budynków

Powodów, dla których warto zlecić hydroizolację w budynku jest sporo. Podstawowymi aspektami są zapobieganie szkodliwemu działaniu wilgoci na stan techniczny obiektów, niszczeniu poszczególnych kondygnacji nieruchomości, a także negatywnemu wpływowi na izolację cieplną, co zmniejsza komfort użytkowania pomieszczeń, a także przyczynia się do rosnących wydatków ogrzewania. Źle zainstalowana hydroizolacja fundamentów czy ścian lub jej całkowity brak może spowodować rozwijanie się w pomieszczeniach mikroorganizmów jak pleśń i grzyb, które bezpośrednio szkodzą zdrowiu osób zamieszkujących dane przestrzenie.

Współpracujący z naszą firmą fachowcy wykonują hydroizolację fundamentów, ścian i balkonów, korzystając ze starannie wybranych materiałów wysokiej jakości, które chronią zewnętrzne i wewnętrzne części obiektów przed szkodliwym działaniem wody. Hydroizolację budynków przeprowadzamy zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego wszystkie etapy wdrażania hydroizolacji omawiamy dokładnie przed realizacją usługi.

Hydroizolacja fundamentów, balkonów i ścian

Cenimy sobie indywidualne podejście także w kwestii finansowej, dlatego kosztorys usługi instalowania hydroizolacji tworzymy w oparciu o wiele wytycznych. Dzięki temu kontrahenci zawsze otrzymują zoptymalizowaną i bardzo atrakcyjną ofertę. Cechuje nas profesjonalne podejście, rzetelność i terminowość oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły współpracy i odpowiedzieć na pytania związane z hydroizolacją budynków.