Podłogi z naturalnego drewna wracają do łask, zastępując we wnętrzach mieszkań, domów jednorodzinnych i biur mało odporne na uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki zewnętrzne panele. Właściwie ułożone parkiety mogą służyć nawet kilkadziesiąt lat. Kiedy zdecydują się Państwo na wytrzymałą i trwałą podłogę, warto skorzystać z usług profesjonalnego parkieciarza w Krakowie. Nawiązanie współpracy z fachowcem od układania parkietów zagwarantuje prawidłowy montaż oraz zapobiegnie zniszczeniu często kosztownego materiału.

Należy zaznaczyć, iż usługa układania parkietów nie należy do prostych. Wymagana jest wysoka precyzja, odpowiednie umiejętności oraz profesjonalny sprzęt, czego nie może zapewnić układanie parkietów we własnym zakresie.

Nasi fachowcy odznaczają się świetnym przygotowaniem merytorycznym, znając metody układania parkietów w różne wzory (np. jodełkę), a dodatkowo dysponują wysokiej jakości narzędziami. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na kompleksowe świadczenia układania parkietów w Krakowie. W naszym katalogu ofertowym znajduje się również renowacja i cyklinowanie podłóg.

Parkieciarz Kraków

Jak wygląda układanie parkietów dla klientów w Krakowie? Przed rozpoczęciem prac, dokładnie analizujemy, z jakim typem oraz stanem podłoża mamy do czynienia. Niekiedy należy odpowiednio przygotować posadzkę, aby wyeliminować wszelkie zagłębienia i zgrubienia, osiągając tym samym zupełnie równą powierzchnię. Dokładamy wszelkich starań, aby właściwie przygotować podłoże, gdyż proces ten wpływa bezpośrednio na estetykę i trwałość układanych parkietów w Krakowie.

Istotnym punktem jest także sprawdzenie wilgotności podkładu oraz dokładne zabezpieczenie szczelin dylatacyjnych przy ścianach budynku. Zależy nam, aby parkiet ułożony przez naszych fachowców z Krakowa służył Państwu przez wiele lat, dlatego wykluczenie chłonięcia przez niego wilgoci jest kwestią nadrzędną.

Istnieje możliwość ułożenia parkietu w różne wzory. Jodełka, cegiełka, drabinka czy szachownica to zaledwie część propozycji, z których mogą Państwo wybierać. Chętnie poznamy indywidualne preferencje klientów, a także pomożemy dobrać najlepszy wzór ułożenia parkietu do danego typu wnętrza w Krakowie.

Układanie parkietów – Kraków i okolice

Zapraszamy do kontaktu kontrahentów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują profesjonalnej firmy w Krakowie, zajmującej się układaniem parkietów.

Naszych parkieciarzy wyróżnia wieloletnie doświadczenie z zakresu układania oraz renowacji parkietów. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi, rzetelne podejście i terminowość. Podczas rozmowy wstępnej ustalimy szczegóły realizacji układania parkietów w Krakowie, a także stworzymy kosztorys świadczeń.