Estetyczne i funkcjonalne wnętrza to wynik ciężkiej pracy całego zespołu doświadczonych, kompetentnych fachowców, specjalizujących się w świadczeniu usług remontowo-wykończeniowych. Chcąc cieszyć się efektownie urządzonym mieszkaniem, warto zainwestować w działania poparte wiedzą oraz umiejętnościami. Remont mieszkania od stanu surowego czy deweloperskiego do lokalu „pod klucz” wymaga bowiem szczegółowego rozplanowania, przygotowania merytorycznego, odpowiednich narzędzi i wysokiej jakości materiałów budowlanych. Wszystko to zapewni nasza firma, wyróżniająca się profesjonalnym, kompleksowym podejściem.

Zespół J&K działa w branży remontowo-budowlanej od wielu lat. Zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych z usług klientów, o czym świadczą pozytywne rekomendacje. Oferujemy kompleksowe prace, obejmujące stworzenie projektu funkcjonalno-przestrzennego oraz realizację założeń. Usługi remontowo-wykończeniowe zawsze wykonywane są w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, by w miarę możliwości uwzględnić wszystkie indywidualne preferencje oraz potrzeby kontrahentów.

Firma wykończeniowa – Kraków i okolice

Bez względu na określony budżet nasza firma wykończeniowa zadba, by zyskali Państwo wygodną, estetyczną przestrzeń. Podczas remontowania mieszkania „pod klucz” zajmiemy się montażem okien, drzwi, armatury łazienkowej, instalacji elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej. Oprócz tego fachowcy pomalują ściany, położą panele/parkiet/płytki, zamontują meble w zabudowie, szafy wnękowe, oświetlenie i różnego rodzaju półki. Działamy kompleksowo, dlatego na początku każdej współpracy ustalamy zakres działań, by móc rozplanować poszczególne etapy remontu oraz stworzyć kosztorys świadczeń.

Wykończając wnętrza pozostajemy w stałym kontakcie ze zlecającym usługę klientem. Pozwala to na bieżąco omawiać wszystkie kwestie i wprowadzać zmiany w projektach, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wyróżnia nas indywidualne podejście, profesjonalizm na każdej płaszczyźnie oraz terminowość. Z uwagi na wieloletnią działalność, zbudowaliśmy swoją markę na solidnych fundamentach oraz zyskaliśmy niezależność. Poza kompleksowym remontem pomieszczeń, kontrahentom możemy zaoferować wysokiej jakości materiały budowlane, które dystrybuujemy. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. artykuły elektryczne, hydrauliczne, wanny, kaloryfery, farby, gipsy, kleje oraz wyposażenie mieszkań. Niezbędne elementy wykończeniowe dostępne są oczywiście w atrakcyjnych cenach, co w pozytywny sposób przekłada się na finalny kosztorys remontu. Nie będą musieli Państwo poświęcać swojego cennego czasu na poszukiwania odpowiednich materiałów, wszystkim zajmie się nasz zespół.

Usługi remontowo-wykończeniowe

Mieszkania w Krakowie i okolicznych miejscowościach wykończamy w wysokim standardzie, dbając o każdy szczegół. Przestrzeń możemy zaaranżować z minimalistycznym, nowoczesnym stylu lub bardziej klasycznym – wszystko zależy od pomysłów klientów. Doskonale wiemy, że każde mieszkanie wymaga zupełnie innego podejścia, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wykończeniową. Podczas konsultacji omówimy szczegóły, przedstawimy swoje portfolio oraz przygotujemy wycenę. Charakteryzuje nas kreatywność, elastyczność, innowacyjne rozwiązania techniczne i dekoracyjne oraz umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby kontrahentów. Warto przekonać się o tym osobiście!