Będąc na etapie remontowania mieszkania w bloku, warto skorzystać z pomocy naszej firmy, która oferuje kompleksowe usługi. W skład zespołu wchodzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu remontów mieszkań w Krakowie i okolicznych miejscowościach. W katalogu ofertowym znajdą Państwo wszelkiego rodzaju prace remontowo-wykończeniowe mieszkań kamienic, apartamentów, kawalerek oraz domów jednorodzinnych.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i doskonałe przygotowanie merytoryczne, dlatego usługi remontowe w mieszkaniach zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie. Możemy przeprowadzić generalny remont mieszkania lub wykonać drobne prace wykończeniowe – wszystko zależy od potrzeb klientów. Wykwalifikowani fachowcy dysponują uprawnieniami w zakresie instalacji elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej, więc podczas remontu mieszkania w Krakowie mogą zająć się również tymi aspektami.

Remont mieszkania w bloku

Kompleksowe remonty mieszkań w Krakowie i okolicach obejmują budynki zarówno w stanie deweloperskim, jak i zakupione na rynku wtórnym – bez względu na stan techniczny. Poza kwestią instalacji elektrycznej, gazowej oraz wodno-kanalizacyjnej, remont mieszkania w bloku obejmuje takżę usługę położenia parkietu, gładzi, a także malowanie ścian. Dzięki temu remonty mieszkań są kompleksowe, a Państwo nie muszą nawiązywać współpracy z kilkoma firmami remontowo-wykończeniowymi, narażając się tym samym na niezadowolenie z usług lub opóźnienia w świadczeniach.

Decydując się na nasze usługi remontowe w mieszkaniach w Krakowie, otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję. Kwestia ta pozwala zbudować zaufanie między pracownikami a klientami i wpływa na bardziej owocną współpracę. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, posiadamy ubezpieczenie OC. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Krakowa i okolic, którzy poszukują sprawdzonej i kompetentnej firmy świadczącej kompleksowe usługi remontowe mieszkań.

Kompleksowe remonty mieszkań – Kraków

Działamy na rynku remontowo-wykończeniowym wiele lat, stale poszerzając grono zadowolonych klientów z Krakowa i sąsiednich miejscowości. Nasze portfolio wypełnia szereg udanych realizacji remontowych m.in. w mieszkaniach – z wybranymi pracami można zapoznać się w zakładce na górze strony. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić szczegóły kompleksowego remontu mieszkania i stworzyć zoptymalizowany kosztorys.

Remonty domów – Kraków

Pod pojęciem kompleksowych remontów domów kryje się praca nad całością budynku czy lokalu, obejmująca swoim zakresem wskazany przez inwestorów obszar. Ten zaś najczęściej zależy od wieku nieruchomości, jej stanu technicznego i kwestii czysto estetycznych. Ostatecznie każda nieruchomość jest traktowana przez nas indywidualnie, dzięki czemu jako Klient sam decydujesz o zakresie prac, ich rozmachu, ale również o efekcie, jaki chcesz uzyskać i o miejscu, jakiego inwestycja ma dotyczyć – nowego lub starego budownictwa.

Zazwyczaj kompleksowe remonty starych domów obejmują skucie części ścian i wymianę starych instalacji – gazowych, wodno-kanalizacyjnych czy elektrycznych, jeśli ich stan nie pozwala na dalsze, bezpieczne użytkowanie ich przez mieszkańców. Bardzo często konieczne jest zrywanie starych podłóg oraz płytek, wyrównywanie pionów i poziomów, wykonywanie wylewek samopoziomujących, podwieszanie sufitów, czy nawet wykonywanie dodatkowych ścianek działowych.

Remonty takich domów i mieszkań w Krakowie obejmują również prace wykończeniowe, a więc kładzenie na nowo płytek, paneli, parkietów czy innych materiałów, tapetowanie, nakładanie tynków, gładzi, podkładowanie i malowanie. Ze względu na dużą ilość prac do wykonania w tym wypadku najczęściej nasi inwestorzy wspominają o generalnym remoncie domu.

Jako profesjonaliści wykonujemy również prace wykończeniowe i remontowe w nowych budynkach i mieszkaniach, wymagających dokładnego odwzorowania przygotowanych przez inwestorów projektów z gotową aranżacją wnętrza. W tej kwestii jesteśmy niezwykle rzetelni i dokładni, sumiennie realizując wszystkie przedstawione nam założenia.

Dlaczego warto wybrać kompleksowe remonty mieszkań i domów w Krakowie?

Kompleksowe remonty domów, wykonywane przez generalnego wykonawcę, to optymalna opcja dla każdego inwestora. Pozwala przez cały czas trwania prac trzymać rękę na pulsie, nie martwiąc się o terminy czy ostatecznie uzyskany efekt – remonty domów w naszym wykonaniu, niezależnie od rodzaju przydzielonych nam prac, są wykonywane zawsze w pełni profesjonalnie i z najwyższą starannością, doskonale odwzorowując pomysły naszych inwestorów.

Remonty kompleksowe zazwyczaj zabierają mniej czasu i energii niż poszukiwanie kolejnych firm i ekip do przygotowania następnych etapów wykończenia wnętrza czy jego remontu. Każda współpracująca z nami ekipa wchodzi systematycznie jedna po drugiej, redukując czas dzielący Cię od skończenia wszystkich zadań i wprowadzenia się do środka. Co więcej, nie musisz poszukiwać przedsiębiorstw zajmujących się określonym typem robót czy tylko jednym rodzajem nieruchomości – nasza firma przeprowadza kompleksowe remonty domów i mieszkań oraz tych w stanie deweloperskim, niezależnie od ich aktualnego stanu wizualnego i technicznego.

Co więcej, decydując się na zlecenie nam większej ilości prac, zawsze możesz liczyć na atrakcyjne stawki, jakich nie udałoby Ci się wynegocjować przy zamawianiu po kolei pojedynczych zleceń. Jesteśmy pewni naszych umiejętności i wiedzy, dlatego na rynku wyróżniamy się również przyznawaniem naszym Klientom dwuletniej gwarancji na wykonane prace.