Będąc na etapie remontowania mieszkania w bloku, warto skorzystać z pomocy naszej firmy, która oferuje kompleksowe usługi. W skład zespołu wchodzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu remontów mieszkań w Krakowie i okolicznych miejscowościach. W katalogu ofertowym znajdą Państwo wszelkiego rodzaju prace remontowo-wykończeniowe mieszkań kamienic, apartamentów, kawalerek oraz domów jednorodzinnych.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i doskonałe przygotowanie merytoryczne, dlatego usługi remontowe w mieszkaniach zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie. Możemy przeprowadzić generalny remont mieszkania lub wykonać drobne prace wykończeniowe – wszystko zależy od potrzeb klientów. Wykwalifikowani fachowcy dysponują uprawnieniami w zakresie instalacji elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej, więc podczas remontu mieszkania w Krakowie mogą zająć się również tymi aspektami.

Remont mieszkania w bloku

Kompleksowe remonty mieszkań w Krakowie i okolicach obejmują budynki zarówno w stanie deweloperskim, jak i zakupione na rynku wtórnym – bez względu na stan techniczny. Poza kwestią instalacji elektrycznej, gazowej oraz wodno-kanalizacyjnej, remont mieszkania w bloku obejmuje takżę usługę położenia parkietu, gładzi, a także malowanie ścian. Dzięki temu remonty mieszkań są kompleksowe, a Państwo nie muszą nawiązywać współpracy z kilkoma firmami remontowo-wykończeniowymi, narażając się tym samym na niezadowolenie z usług lub opóźnienia w świadczeniach.

Decydując się na nasze usługi remontowe w mieszkaniach w Krakowie, otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję. Kwestia ta pozwala zbudować zaufanie między pracownikami a klientami i wpływa na bardziej owocną współpracę. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, posiadamy ubezpieczenie OC. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Krakowa i okolic, którzy poszukują sprawdzonej i kompetentnej firmy świadczącej kompleksowe usługi remontowe mieszkań.

Kompleksowe remonty mieszkań – Kraków

Działamy na rynku remontowo-wykończeniowym wiele lat, stale poszerzając grono zadowolonych klientów z Krakowa i sąsiednich miejscowości. Nasze portfolio wypełnia szereg udanych realizacji remontowych m.in. w mieszkaniach – z wybranymi pracami można zapoznać się w zakładce na górze strony. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić szczegóły kompleksowego remontu mieszkania i stworzyć zoptymalizowany kosztorys.