Nasza firma oferuje kompleksowy zakres świadczeń remontowo-wykończeniowych w Wieliczce, Krakowie i okolicznych miejscowościach, należących do województwa małopolskiego. Realizujemy w Wieliczce remonty mieszkań i domów na zlecenie zarówno klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego. W zakres naszych obowiązków wchodzą zarówno drobne prace wykończeniowe, jak i remonty generalne w domach i mieszkaniach.

Remontami mieszkań i domów jednorodzinnych w Wieliczce zajmuje się zespół doświadczonych, wykwalifikowanych i cechujących się profesjonalizmem fachowców, rozpatrujących każde zlecenie w sposób indywidualny. Osobiste podejście pozwala stworzyć plan realizacji remontów domów czy mieszka w Wieliczce, dzięki czemu prace przebiegają nad wyraz sprawnie, a potrzeby inwestycyjne kontrahentów są w całości zaspokojone. Wszystkie wytyczne, dotyczące działalności remontowo-wykończeniowej w Wieliczce, omawiamy już podczas pierwszego spotkania. Na tej podstawie możemy przygotować również w pełni zoptymalizowany, przez co bardzo atrakcyjny, kosztorys usług remontowych.

Remonty i wykończenia Wieliczka

Klienci firmy remontowo-budowlanej J&K mogą liczyć na pomoc w niemal każdym aspekcie wykańczania mieszkań oraz domów jednorodzinnych w Wieliczce. Nasi specjaliści zajmują się kompleksowym remontowaniem łazienek, kuchni i pokoi. Możemy zaproponować zaprojektowanie, wykonanie, modernizację oraz serwis hydroizolacji, instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych, montaż armatury łazienkowej, postawienie ścian działowych, malowanie i tapetowanie pomieszczeń, układanie parkietów, a także szybkie i sprawne rozbiórki.

Oprócz prac remontowych i wykończeniowych w Wieliczce, kontrahentom oferujemy również szeroki wybór materiałów budowlanych oraz narzędzi, pochodzących od renomowanych na rynku producentów oraz wyróżniających się wysoką jakością, trwałością i jednocześnie doskonałą ceną. W asortymencie znajdą Państwo artykuły elektryczne, hydrauliczne, wanny, kaloryfery, farby, kleje, gipsy, wyposażenie mieszkań i wiele innych pozycji, niezbędnych podczas remontów mieszkań i domów w Wieliczce.

Wieliczka – remont domu lub mieszkania

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty remontów i wykończeń w Wieliczce oraz okolicznych miejscowościach, a także kontaktu. Podczas rozmowy chętnie odpowiemy na nurtujące pytania, przestawimy wstępny kosztorys prac remontowych w domach i mieszkaniach w Wieliczce, a także postaramy się znaleźć dogodny termin wykonywania świadczeń. Pozostajemy do dyspozycji!