Remonty mieszkań

Szukasz firmy zajmującej się remontami mieszkań? Doskonale trafiłeś! Kompleksowo zajmiemy się Twoim mieszkaniem i przygotujemy je tak jak sobie je wymarzyłeś.

Realizujemy wykończenia mieszkań w Krakowie i okolicach na najwyższym poziomie. Posiadamy zespół fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracach remontowo budowlanych. Zajmujemy się remontami mieszkań zarówno w stanie deweloperskim jak i z rynku wtórnego w różnym stanie technicznych. Chętnie zajmiemy się również generalnym remontem mieszkania, które potrzebuje renowacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z takim samym, pełnym zaangażowaniem. Nasze działanie jest oparte o sprawdzone technologie, które gwarantują profesjonalny wygląd, trwałość, a przede wszystkim zadowolenie klienta. Dbając o interesy naszych inwestorów szanujemy ich czas i pieniądze. W naszych remontach zawsze dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów, a jakość materiałów stosowanych w pracach jest zawsze dopasowana do oczekiwań. Nie stosujemy tanich zamienników, a przy wyborze materiałów musimy mieć pewność, że będą one w stanie sprawnie służyć przez długi okres. Na nasze usługi dajemy 24 miesiące gwarancji, dzięki czemu mają państwo pewność, że praca zostanie wykonana solidnie.

Oferujemy kompleksowe remonty mieszkań każdego rodzaju:

  • remont apartamentu
  • remont kawalerki
  • remont kamienicy
  • remont domu jednorodzinnego

Teren działania: Kraków i okolice.

W ramach naszych prac wykonujemy elementy zarówno ogólnobudowlane jak i wykończeniowe. Dodatkowo jesteśmy w stanie przeprowadzić remont łazienki, usługi wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne, położenie parkietu, gładzi i malowanie.

Jeśli planujesz remont lub wykończenia wnętrz i nadal nie wiesz komu powierzyć swoje mieszkanie to może przekonają Cię nasze realizacje. Od wielu lat przeprowadzamy remonty mieszkań na terenie Krakowa i okolic, a naszą wizytówką są opinie zadowolonych klientów. Trochę się już tego zebrało. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej lub na stronie poświęconej realizacjom, żeby zobaczyć,  z jakimi wyzwaniami mierzyła się nasza firma remontowo-budowlana.

Remont mieszkania zawsze rozpoczynamy od oczekiwań klienta. Chętnie spotkamy się w mieszkaniu, które chcesz wyremontować i wykonamy dokładną wycenę. Doradzimy również, jeśli nie masz pomysłu przeprowadzenie remontu. Dopiero po przygotowaniu i akceptacji kosztorysu przystępujemy do działania. Wszelkie zmiany w wykonanym zleceniu wcześniej są konsultowane. Nic nie zmieniamy w projekcie bez wcześniejszej rozmowy i akceptacji klienta.

Zobacz nasze dotychczasowe remonty i prace wykończeniowe w Krakowie w zakładce realizacje.