Firma remontowo-budowlana

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi remontowo-budowlane na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości w województwie małopolskim. Oferujemy prace remontowo-wykończeniowe mieszkań, domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biur, hal i magazynów. Zakres i rodzaj prac nie stanowią dla naszych fachowców żadnego wyzwania. Zespół składa się bowiem z doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów, będących w branży remontowo-budowlanej od wielu lat.

Klientom indywidualnym oraz biznesowym oferujemy usługi remontowe, w skład których wchodzi m.in. układanie parkietów i paneli, malowanie ścian, projektowanie i montaż nowych lub modernizacja już istniejących instalacji elektrycznych w domach oraz mieszkaniach, układanie płytek ceramicznych i wiele innych świadczeń, składających się na prace remontowo-budowlane. Na wysoki standard obsługi wpływają nie tylko profesjonalni fachowcy, ale również wykorzystywany przez nas sprzęt od renomowanych na rynku producentów.

Firma remontowa Kraków

Zespół firmy J&K zajmie się także bardziej zaawansowanymi pracami remontowo-budowlanymi. Mowa przede wszystkim o nieodłącznych elementach każdego obiektu budowlanego – odpowiednio zaprojektowanych, a następnie wdrożonych hydroizolacjach fundamentów i ścian oraz instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych materiały, szczegółowo przygotowany projekt oraz profesjonalny montaż i serwis to czynności, których realizacją zajmie się nasza firma remontowo-budowlana z siedzibą w Krakowie.

Bogate doświadczenie i wiedzę posiadamy również w zakresie rozbiórek i wyburzeń budynków. Powyższe usługi budowlane świadczymy w oparciu o wszystkie normy techniczno-prawne, jednocześnie dokładnie analizując każdy indywidualny przypadek i nakreślając zoptymalizowany plan działania. Nadrzędną misją naszej firmy remontowo-budowlanej jest bezpieczeństwo pracowników i ergonomia prac.

Usługi budowlane i remontowe – Kraków

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Oferujemy kompleksową obsługę remontowo-budowlaną obiektów, profesjonalne i rzetelne podejście oraz terminowość. Dodatkowo po wykonaniu każdej usługi remontowej lub budowlanej nasza firma udzieli Państwu dwuletniej gwarancji, będącej pewnym zabezpieczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami naszej firmy remontowej, działającej w Krakowie i okolicznych miejscowościach, a także kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Pozostajemy do dyspozycji!