Układanie parkietów

Układanie parkietu w Krakowie nigdy nie było prostsze niż teraz! Skontaktuj się z nami i pokaż miejsce, gdzie potrzebujesz położyć parkiet. Resztą zajmiemy się my.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie układania i renowacji wszelkiego rodzaju parkietów. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom usług, a przy tym zawsze dotrzymujemy terminów realizacji. Kompleksowe usługi związanie z parkietami oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i dla firm i instytucji z Krakowa i okolic.

W naszych usługach znajduje się:

  • Układanie parkietu
  • Renowacja parkietu
  • Cyklinowanie

Dlaczego wybrać parkiet?

Parkiet jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykończenia podłogi. Jest popularny i chętnie wybierany przez klientów. Dlaczego? W dużej mierze przez swoją wytrzymałość i trwałość. Dobrze ułożony parkiet jest w stanie wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat, a odpowiednio konserwowany odwdzięczy się nienagannym wyglądem. Można je również co jakiś czas odnawiać, by cieszyć się ich ponownym blaskiem. Ponadto, parkiet jest cichszy od paneli.

Sama usługa układania parkietu nie jest prosta. Potrzeba do tego odpowiedniego sprzętu, a także umiejętności, które pozwalają wykonywać to na odpowiednim poziomie. Nasza firma gwarantuje jedno i drugie, co potwierdzają nasze bogate realizacje.

Układanie parkietu Kraków

Zanim rozpoczniemy pracę zawsze zapoznajemy się z miejscem, w którym mamy układać parkiet. Może się zdarzyć, że trzeba przygotować podłoże, aby było ono wyrównane i nie miało niepotrzebnych zagłębień i zgrubień. Jeśli krok ten zostanie pominięty parkiet może mieć nieestetyczny wygląd, a przede wszystkim może za chwilę się rozpaść.

Sprawdzamy także wilgotność podkładu oraz ustalamy szczeliny dylatacyjne przy ścianach budynku, aby mieć pewność, że parkiet będzie dobrze dopasowany. Należy pamiętać, że jest on wyprodukowany z drewna, a co za tym idzie powinien być dobrze wysuszony, aby nie doszło na nim do odkształceń. Ponadto, wymienione wcześniej szczeliny, które pozostawimy przy ścianach zapewniają odpowiednią „pracę” drewna. Ty jednak nie musisz się martwić o szczegóły. Nasi specjaliści o wszystko zadbają.

Jedyne czym musisz się zająć to wybór wzoru, jaki będzie znajdował się na Twoim parkiecie. Oferujemy szeroki przekrój dostępnych wzorów parkietowych, a w razie potrzeby nasi specjaliści służą pomocą przy ich wyborze.

Jeśli natomiast posiadasz parkiet, który już się wysłużył możesz go nam powierzyć. Renowacja parkietu, a także jego przekładanie to również elementy, które nie mają dla nas tajemnic.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami, które najlepiej potwierdzają kwalifikacje naszej firmy remontowo-budowlanej.