Inwestorzy zgodnie przyznają, że prace wykończeniowe są ostatecznie znacznie droższe i bardziej wymagające, niż stawianie fundamentów, ścian, a nawet kładzenie dachu. To od jakości robót i zastosowanych materiałów zależy ostateczny wygląd mieszkania czy domu, jego charakter oraz to, czy domownicy będą się w nim dobrze czuli. Profesjonalnie i ze smakiem wykonane wykończenie wnętrz decyduje również o ilości usterek, jakie w przyszłości mogą – lub dzięki dobrze wykonanej pracy – nie muszą się pojawić.

Część inwestorów, chcąc zaoszczędzić, decyduje się na samodzielne wykończenia wnętrz w Krakowie. Jednak nawet mimo szczerych chęci czy umiejętności nie zawsze jest to dobrym rozwiązaniem. Dlaczego wykończenie wnętrz najlepiej powierzyć profesjonalistom?

Dlaczego zlecenie wykończenia wnętrz pod klucz firmie jest lepsze od samodzielnej pracy?

Powodów, dla których zlecenie wykończenia wnętrz w Krakowie jest lepsze od samodzielnej pracy, jest naprawdę wiele.  Przede wszystkim to kwestia czasu, umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Są niezbędne, aby wykonać wnętrze w taki sposób, by chciało się w nim przebywać. Nawet najprostsze (z pozoru) roboty, takie jak malowanie ścian czy układanie paneli, są pracami niezwykle czasochłonnymi, jeśli wykonuje się je od początku do końca w pojedynkę. Wbrew pozorom nie zawsze są też tak proste i oczywiste, jak może się wydawać. Często zdarza się, że po drodze nawet podczas wykańczania małych wnętrz napotkasz problemy techniczne, które trudno będzie rozwiązać np. bez profesjonalnych narzędzi.

To kolejna kwestia – do wielu prac, jak kładzenie płytek, potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Ich zakup czy wynajem to droga inwestycja, która przy planowanym wykańczaniu jedynie jednego mieszkania czy domu nigdy się nie zwróci.

Przeprowadzone kompleksowo, profesjonalne wykończenie wnętrza, będzie znacznie rozsądniejsze – zarówno pod względem finansowym, czasowym, jak i uzyskanego ostatecznie efektu. Wybranie jednej, sprawdzonej ekipy w miejsce kilku fachowców jest bezpieczniejsze i pewniejsze, pozwala też do minimum ograniczyć czas potrzebny na wykończenie mieszkania pod klucz.

Co obejmuje profesjonalne wykończenie wnętrz?

W przypadku każdej firmy zakres profesjonalnego wykańczania wnętrz jest indywidualny. Najlepsze, jak nasza, oferują w pełni kompleksowe usługi, obejmujące dodatkowo kwestie instalacji, np. wodno-kanalizacyjnej czy elektrycznej. Ponadto zajmujemy się projektowaniem przemyślanych rozwiązań i wprowadzaniem ich w życie. W ten sposób nawet przy wykańczaniu małych wnętrz inwestorzy mogą cieszyć się funkcjonalnymi mieszkaniami, z w pełni wykorzystanym potencjałem, jaki daje ich przestrzeń.

Standardowo oferowane wykończenie wnętrz w Krakowie gwarantuje m.in.:

  • układanie podłóg, paneli, płytek, parkietów,
  • wykańczanie łazienki od A do Z,
  • kładzenie gładzi,
  • malowanie,
  • układanie kamieni ozdobnych i wiele innych.

Ostateczna oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb naszych Klientów.

Rozwiązania innowacyjne, czyli funkcjonalne wykończenia małych wnętrz

Największą zaletą doświadczonych firm, zajmujących się kompleksowym wykańczaniem wnętrz w Krakowie, są proponowane rozwiązania. Inwestorzy, nie mając doświadczenia w tej materii i nie śledząc na bieżąco trendów w tym zakresie, często nie zdają sobie sprawy ze sprytnych, przemyślanych rozwiązań, pozwalających lepiej wykorzystać potencjał mieszkania. Dzięki temu nawet niewielkie pod względem powierzchni lokale stają się przytulne, komfortowe i funkcjonalne. Wszystko zaś w oparciu o zakładany budżet, wskazane materiały oraz konkretne terminy realizacji.