Rozbiórki

W naszej ofercie znajdują się również różnego rodzaju rozbiórki. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w pracach rozbiórkowych i zapewniają niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne przeprowadzenie całej operacji.

W ramach prac rozbiórkowych oferujemy wyburzanie budynków i ścian działowych wewnątrz, rozbiórki dachów, a także rozbieranie stodół i wszelkiego rodzaju budynków gospodarczych.

Nasza oferta obejmuje:

  • Rozbiórki dachów
  • wyburzanie budynków gospodarczych
  • wyburzanie ścian działowych

Teren działania: Kraków i okolice.

Kompleksowe rozbiórki to jedna z naszych mocnych stron. Wyspecjalizowana i odpowiednio przygotowana kadra jest w stanie uporać się z każdą pracą rozbiórkową zleconą przez klienta. Oczywiście, w trakcie pracy przestrzegamy wszystkich zasad BHP, a nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i umiejętności.

Rozbiórki Kraków

Całym procesem zajmujemy się od podstaw. Oznacza to, że w momencie kiedy się do nas zgłaszasz pozostałe działania przejmujemy już my. Nie musisz się niczym martwić, gdyż nasza ekipa organizuje cały proces od A do Z. Jak to wygląda? Po pierwszym kontakcie chętnie odwiedzamy obiekt przeznaczony do wyburzenia, aby się z nim zapoznać i zdobyć niezbędne informacje, na temat tego, co będzie wchodziło w zakres rozbiórki. Następnie przygotowujemy kosztorys, który przedstawiamy do akceptacji. Jeśli decyzja jest pozytywna, to ustalamy termin zakończenia prac i podpisujemy umowę.

Oczywiście, na każdym etapie rozbiórki utrzymujemy kontakt z inwestorem, a w sytuacji, gdy pojawią się dodatkowe elementy, które wymagają naszej interwencji na każdym przypadku prosimy klienta o akceptację na ich wykonanie. Wszystko to sprawia, że należymy do jednej z najbardziej rzetelnych firm z Krakowa jeśli chodzi o rozbiórki budynków.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych pozostałych stron, gdzie prezentujemy pozostałe części naszej oferty. W naszej firmie przeprowadzisz również kompleksowy remont mieszkania, remont łazienki, czy położysz parkiet.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi realizacjami.