Firma remontowo-budowlana J&K świadczy kompleksowe usługi z zakresu remontów domów i mieszkań w Chrzanowie oraz okolicznych miejscowościach, położonych w województwie małopolskim. Możemy zaoferować remont generalny nieruchomości, jak i przeprowadzić drobne prace wykończeniowe, które sprawią, iż wnętrza będą prezentowały się estetycznie i luksusowo. Ofertę remontów w Chrzanowie i okolicach kierujemy zarówno do klientów z sektora prywatnego, jak i biznesowego.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas, jeśli poszukują Państwo profesjonalnej ekipy remontowej mieszkań i domów w Chrzanowie? Zespół firmy remontowo-budowanej J&K tworzą wykwalifikowani, posiadający wieloletnie doświadczenie oraz odznaczający się profesjonalnym podejściem fachowcy, podchodzący do swojej pracy w sposób niezwykle rzetelny. Warto nadmienić, iż każde zlecenie remontu mieszkania lub domu w Chrzanowie traktujemy indywidualnie, wsłuchując się w osobiste potrzeby kontrahentów, by spełnić wszystkie oczekiwania. Z uwagi na to, kosztorys świadczeń remontów w Chrzanowie powstaje na podstawie cennika i konkretnych działań, co zdecydowanie wpływa na atrakcyjność ceny.

Remonty Chrzanów

Katalog usług remontowych, jakie świadczymy w Chrzanowie i okolicznych miejscowościach, jest bardzo szeroki. Oferujemy kompleksowe remonty łazienek, kuchni, sypialni i innych pokoi w domach i mieszkaniach w Chrzanowie. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem, modernizowaniem oraz serwisowaniem hydroizolacji, instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. W zakres świadczeń remontowych w Chrzanowie wchodzą również: montaż armatury łazienkowej, stawianie ścian działowych, malowanie i tapetowanie pomieszczeń, układanie parkietów, a także sprawne rozbiórki.

Poza wykonywaniem prac wykończeniowych oraz remontów w domach i mieszkaniach w Chrzanowie i okolicach, zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz narzędzi od wiodących na rynku marek w atrakcyjnych cenach. W asortymencie produktów niezbędnych podczas remontów domów i mieszkań w Chrzanowie dostępne są artykuły elektryczne, hydrauliczne, wanny, kaloryfery, farby, kleje, gipsy, wyposażenie wnętrz i wiele innych.

Remont łazienki, kuchni i pokoi – Chrzanów

Zespół firmy remontowo-budowlanej J&K wyróżnia rzetelność, terminowość, sumienność oraz bezpieczeństwo, dzięki czemu możemy zagwarantować sprawne, kompleksowe i dokładne remonty mieszkań i domów w Chrzanowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.