Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych remontów domów i mieszkań w Bochni oraz okolicznych miejscowościach. Oferta wykończeń wnętrz w Bochni skierowana jest zarówno do klientów z sektora prywatnego, jak i biznesowego. Oznacza to, że z naszych fachowych usług może skorzystać każdy, kto poszukuje profesjonalnej firmy remontowej w Bochni. W zakres świadczeń J&K wchodzi jednocześnie wykonywanie drobnych prac naprawczych, jak i bardziej zaawansowanych remontów domów i mieszkań.

Kompleksowe remonty w Bochni i okolicach przeprowadzane są przez zespół doświadczonych fachowców, posiadających odpowiednie przygotowanie zawodowe oraz szeroką wiedzę merytoryczną z zakresu remontów domów i mieszkań. Kompetentność kadry specjalistów sprawia, iż wykończenia wnętrz w Bochni cechuje wysoka jakość oraz dokładność, a to naturalnie przekłada się na estetykę pomieszczeń i oczywiście zadowolenie kontrahentów.

Remonty domów i mieszkań Bochnia

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług remontowych, od drobnych napraw po kompleksowe remonty mieszkań i domów w Bochni. Fachowcy firmy remontowo-budowlanej J&K z Krakowa wykonają dla Państwa projekt, a następnie zrealizują, zmodernizują lub zajmą się serwisowaniem wszelkich systemów domowych – hydroizolacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Remonty pod klucz w Bochni obejmuje również m.in. montaż armatury łazienkowej, wstawianie okien i drzwi, konstruowanie ścian działowych i burzenie już istniejących, które nie do końca służą obecnej koncepcji inwestora, malowanie i tapetowanie pomieszczeń, układanie parkietów, paneli i płytek, sprawne rozbiórki.

Prace podczas remontów domów i mieszkań w Bochni oraz okolicach usprawniane są przez wysokiej jakości, fachowe narzędzia, gwarantujące precyzyjność wykończeń. Warto nadmienić, iż nasza firma remontowa z Bochni, poza wykończaniem wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych, zajmuje się również dystrybucją trwałych materiałów budowlanych od doskonale znanych i cenionych w branży producentów. W asortymencie firmy remontowej, działającej w Bochni, dostępne są artykuły elektryczne, hydrauliczne, wanny, kaloryfery, farby, kleje, gipsy, wyposażenie wnętrz i wiele innych.

Remonty pod klucz Bochnia

Firma remontowa J&K oferuje wykończenia wnętrz w Bochni od wielu lat. Zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona kontrahentów, a pozytywne rekomendacje o wykonanych usługach mówią same za siebie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalizm, atrakcyjny cennik wykończeń wnętrz pod klucz i dużą wiedzę naszych fachowców. Zapraszamy do kontaktu, by omówić szczegóły współpracy, otrzymać wstępny kosztorys wykończenia wnętrza w województwie małopolskim i poznać odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu remontów domów i mieszkań w Bochni. Pozostajemy do dyspozycji online lub stacjonarnie.